Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36

Thread: רדיו נינה חוגג שנה להיווסדו

Nina
    Guest
    מלי ואשריקו

רמי יהודה הזמר מלכה ויפיקה

Nina
    Guest
    מחרוזת של רמי יהודה

elpnina
    Guest
    חברי רדיו-נינה יקרים.
    כולנו חייבים לברך ולהלל בראש וראשונה את נינה היקרה שהביאנו עד הלום, עמלה ימים כלילות השקיעה את כל כולה, הקימה ובנתה את רדיו-נינה שהגיע במהרה לגדולה ותפס מקום ראשון בין מאות תחנות רדיו אינטרנט מתחרות. רדיו נינה עוזר לכולנו, אוהבי מוסיקה היוונית להנות ממוסיקה איכותית ואהובה ולמלא בכיף שעות רבות בחדר השיחות (צ'ט) ולהנות ,מחברה נעימה ואיכותית תוך כדי התמסרות למוסיקה. נינה לדעתי ויסכימו עימי חברי, מקצוענית ברמה בתחום הזמר היווני, איזו בקיאות , היא לא מוותרת לעצמה ומשקיעה לאורך כל הדרך. בקיצור רדיו נינה חגג שנה להיווסדו בימים אלה, אתי ואשר "הצפוניים" שלנו עמלו וארגנו מפגש בפאב "פולה" בחיפה. היתה הענות יפה בהגעת החברים מכל קצוות הארץ, כל מי שאישר השתתפות הגיע. ללא תכנון הקדימו חלק להגיע ונפגשנו באיזה בית קפה, אם אפשר לכנות זאת כך, שתינו קפה והתחלנו בהיכרות .רק בסמוך לשעה שנקבעה זזנו לבר המקום המיועד "פולה".
    חלק מזערי מהחברים כבר נפגשו בהזדמנויות בעבר וכבר הכירו זה את זה, אולם כל מי שנכנס ולא היה מוכר, הציג את עצמו בפני כולם, היתה כמובן התרגשות רבה כל אחד שהגיע ולא היה מוכר, התחילו ניחושים לפעמים קלעו ולפעמים פיספסו.
    אתי ואשר ופמליתו איחרו להגיע ודפקו איחור אלגנטי.חחחחחחחחחחחחחחחחחח.
    הכינו עבורינו את הגלריה בקומה העליונה, לא מקום גדול אולם הסתדרנו לאחר תמרון של החברה, הזזת שולחנות וכו. למטה כבר היו הנגנים ונגנו מוסיקה יוונית טובה אמה מה? קצת יותר מידי ווליום גבוה, הרגענו אותם כמעה על מנת שנוכל גם לשוחח מעט ולערוך היכרות ולא לצאת חרשים.
    האוירה היתה נפלאה, נוצרה כימיה וחברות בין החברים, חמי ורעייתו טרחו והביאו עימם לפ-טופ ומכשירי עזר , העלה את רדיו נינה והאזנו לרצפים אח"כ התקשר לנינה באמצעות תוכנת ה"סקייפ" כולנו התרגשנו שלא לדבר על רמת ההתרגשות של נינה, אותה כמובן הערנו משנתה, היה שווה, לא נינה?
    חמי גם צילם ותיעד המון, כשרעייתו חיה? עזר כנגדו. תודה וכל הכבוד.
    החברה הזמינו משקאות בהתחלה, השירות לא היה מי יודע ,כשהביאו את המשקה הכוס הגיעה חצי שעה אחרי המשקה. האוכל גם כן הגיע באיחור אבל היה מעולה, טרי וחם כמו שצריך, כאילו שהוכן לפני רגע יצא מהתנור. היה טעים ביותר.
    שתינו, פטפטנו , שרנו, רקדנו ונהנינו מאוד מאוד. נכנסנו לפאב לפני 3 אחה"צ, אמצע היום השמש באמצע השמים ובפנים המקום מלא מפה לפה אנשים מלאי שמחה ומרץ שותים, אוכלים שרים ורוקדים ונהנים מהחיים. חבל מאוד שנינה לא הגיעה בלי ספק היתה ממלאה אויר בחזה ומתגאה בהישגיה. לעומת זאת זכינו בכך שאחותה המדהימה יפיקה החייכנית,הגיעה מארה"ב וחלקה איתנו את החוויה של מפגש מרגש מאוד. יצאנו מהפאב בשש וחצי בערב או מעט אחרי ולא היינו אחרוננים לעזוב. היה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףף.
    ושוב התודות לאתי ואשר כמו גם לחמי ורעייתו ולכל החברים שלקחו חלק במפגש. נקוה שמפגשים יתקיימן לעיתים קרובות יותר. מאחלים לכולם חג עצמאות שמח , בריאות ואושר

Nina
    Guest
    הופההההההההההה פנינוש
    כמה יפה כתבת , את שאומרת שלא יודעת איך ומה?
    איזה ענקית אני חושבת שאתן לך תפקיד חדש לכתבות
    חחחחחחחחחחחחחחחח
    ( צחקתי כי את אומרת שאין לך זמן )
    פשוט נהדר איך שתארת את הכל
    תודה לכם פנינה ומשה
    אוהבת אותכם ומקווה לפגוש אותכם בקרוב
    נינה

Nina
    Guest

RITAKI PARIOS
    Guest

Red face

נינקי וכל החברים

קודם כל אני עדיין מרוגשת מהפגישה עם האנשים שלא היכרתי עד יום שבת.

אחד אחד האנשים הנפלאים האלה אני מאוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

נינקי לך תודה ענקית שהיצלחת להפיל אותי ברשת רדיו נינה נהנת מכל רגע מהמוסיקה

ומהאוירה ומחכה בקוצר רוח לשידורים שלך

פנינה עשתה עבורנו את העבודה וכתבה בפורום את כל האמת חחחחחחחחחחחחחח

אין לי מה להוסיף רק שאחרי שבת חזרתי הרבה יותר מאושרת ושמחה

וליבי התמלא והתרחב. נינקי אני כבר כתבתי לך שאת כמו אמא אוזה שאוספת את אפרוחיה

וגורמת למשפחת נינקי להיות משפחה מאוחדת ומאושרת

לבסוף לכם משפחתי היקרה והחדשה רוצה רק לומר לכם שאני מקוה שנתראה הרבה יותר נשמח

ונשיר כי החיים קצרים והמלאכה מרובה

לך אתי רוצה לומר שפגשתי אשה מופלאה חמה ותודה ענקית על האירגון של הערב הזה

אוהבת אותכם ומחבקת אותכם

ריטקיס
    Last edited by Nina; 25th April 2012 at 04:47 PM.